Loading...
Gönderiliyor...
MARKA SORGULAMA TALEBİ
* Tescil ettirmek istediğiniz markanın güncel durumunu detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Buybox Marka Tescili

Buybox Sistemi

E-Ticaret sitelerinde satışını yaptığınız ürünlerinizin altında, aynı ürünlerin farklı kullanıcılar tarafından listelenmesini Buybox Marka Tescil sistemi ile engelleyebilirsiniz.

Buybox Marka Tescili

Trendyol, Amazon, Hepsiburada, N11 gibi E-ticaret sitelerinde ürünlerinizin satışını yaparken ürününüzü almak siteyen kişi SEPETE EKLE butonuna basarken yada sayfayı aşağıya kaydırıp ürün özelliklerine ve yorumlarına bakarken, aynı ürünleri farklı fiyatlar ile görebilir. Bu ürünler sizin rakiplerinize ait ürünlerdir. Dolayısıyla aynı ürünü farklı bir fiyata rakibinizden alabilir; Sizden ucuza satabilir, yada sizinle aynı fiyata satar ama o kullanıcıdan farklı ürün aldığı için "ürünlerim aynı kargoda gelsin" diyerek diğer satıcıdan ürünü alabilir ve dolayısıyla sepete kadar giren ürününüz son dakikada satılmayabilir.

Sizinle aynı ürünü satan diğer rakipleriniz, aynı ürünü daha az kalitede satabilir, sahtesini satabilir ve bu ürün hakkında tüketici genel olarak olumsuz bir yoruma sahip olacağından dolayı ürünün satışları azalabilir.

BU DURUMLAR İLE KARŞILAŞMAMAK İÇİN MUTLAKA FİRMAMIZ İLE İLETİŞİME GEÇEREK MARKA TESCİL İŞLEMİNİZİ YAPTIRARAK MAĞAZANIZIN BULUNDUĞU E-TİCARET SİTESİNE BELGENİZİ İLETEBİLİRSİNİZ.