Loading...
Gönderiliyor...
MARKA SORGULAMA TALEBİ
* Tescil ettirmek istediğiniz markanın güncel durumunu detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Hakkımızda

Anlam Patent, Türk Patent ve Marka Kurumu siciline kayıtlı resmi patent ofisi olarak hizmet vermekte olup Türkiye'nin tüm illerinde ve yurtdışında tescil işlemleri yapmaktadır.

Patent Firması

Anlam Patent Firması; fikri ve sınai hakların korunmasında yurtiçi ve yurtdışında Marka Tescili, Endüstriyel Tasarım Tescili, Patent ve Faydalı Model konularında uzman ekibi ile hızlı, güvenilir ve doğru hizmet vermek amacıyla Türk Patent ve Marka Kurumu siciline resmi olarak 2015 yılında kayıt olarak RESMİ PATENT FİRMASI olarak faaliyete başlamıştır.

Marka Tescili ve Patent firmaları arasında kurucularımızın geçmiş yıllara dayanan sektörel tecrübesi ile yer alan Anlam Patent Ofisi, siz değerli müvekkillerimizin taleplerini en hızlı şekilde cevaplandırabilmek için Sınai Mülkiyet Kanunu ve Fikri Haklara ilişkin mevzuatları güncel olarak takip etmekte ve günümüz teknolojilerini pratik olarak kullanmaktadır.

Anlam Patent Ofisi haksız rekabet ile karşı karşıya gelmemeniz ve emek verdiğiniz değerlerinizin taklit edilmemesi için oluşturulan bu sektörde; markalaşmaya ve buluşçuluğa yönelen firmaların ve şahısların hukuki haklarını tescil yöntemleri ile korumayı amaç edinmiştir.

Amacımız siz değerli müvekkillerimizin işlemlerini özveri ile gerçekleştirerek sizleri sonuca, Anlam Patent Ofisi'ni ise başarıya götürmektir.

"Değerlerinize ANLAM katmak için sizlere hizmet vermek istiyoruz."

Anlam Patent İletişim