Loading...
Gönderiliyor...
MARKA SORGULAMA TALEBİ
* Tescil ettirmek istediğiniz markanın güncel durumunu detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Hakkımızda

Anlam Patent, Türk Patent ve Marka Kurumu siciline kayıtlı resmi patent ofisi olarak hizmet vermekte olup Türkiye'nin tüm illerinde ve yurtdışında tescil işlemleri yapmaktadır.

Patent Firması

Anlam Patent Firması; fikri ve sınai hakların korunmasında yurtiçi ve yurtdışında Marka Tescili, Endüstriyel Tasarım Tescili, Patent ve Faydalı Model konularında uzman olarak hızlı, güvenilir ve doğru hizmet vermek amacıyla Türk Patent ve Marka Kurumu siciline resmi olarak kayıt olarak 2015 yılında faaliyete başlamıştır. 

Marka Tescili ve Patent firmaları arasında kurucularımızın geçmiş yıllara dayanan sektörel tecrübesi ile yer alan Anlam Patent, siz değerli müvekkillerimizin taleplerini en hızlı şekilde cevaplandırabilmek için güncel sınai mülkiyet mevzuatlarını takip etmekte ve günümüz teknolojilerini pratik olarak kullanmaktadır.

Amacımız siz değerli müvekkillerimizin işlemlerini özveri ile gerçekleştirerek sizleri sonuca, Anlam Patent Ofisi'ni ise başarıya götürmektir. Yani değerlerinize ANLAM katmak için sizlere hizmet vermek istiyoruz.

Firmamız, haksız rekabet ile karşı karşıya gelmemeniz ve emek verdiğiniz değerlerinizin taklit edilmemesi için oluşturulan bu sektörde; markalaşmaya ve buluşçuluğa yönelen firmaların ve şahısların hukuki haklarını tescil yöntemleri ile korumayı amaç edinmiştir.

Müvekkillerimiz adına hizmet verdiğimiz kurumlar;

» Türk Patent ve Marka Kurumu - Marka ve Patent Hizmetleri
» T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı - Telif Hakları
» Orta Doğu Teknik Üniversitesi - Com.tr İnternet Alan Adı Kayıtları

Anlam Patent İletişim