Loading...
Gönderiliyor...
MARKA SORGULAMA TALEBİ
* Tescil ettirmek istediğiniz markanın güncel durumunu detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Barkod Numarası Alma

Barkod Numarası her türlü ürün üreten, fason olarak ürettirerek kendi markası ile satan, üretilmiş olan ürünleri toptan veya perakende olarak satan işletmelere büyük kolaylıklar sağlayarak çabuk işlem yapılmasına olanak sunmaktadır. Ürünlerin cinsi veya içeriği fark etmemeksizin satışa çıkacak olan her ürünün kimliği niteliğinde bir Barkod Numarası olmak zorundadır. 

Özellikle; online pazaryerlerinde (Trendyol, Amazon, Hepsiburada, N11 vb.) ürün satışı yapmak isteyen işletmeler sattıkları ürünleri için mutlaka Barkod Numarası almak zorundadır. Günümüzde GTIN yani Barkod Numaraları sayesinde ürünlerin giriş ve çıkış işlemlerinin rahatlıkla takip edilmesini ve stok durumlarının takibini kolaylaştırmaktadır. Barkod Numarası ticari hayata birçok kolaylık getirdiği gibi zamanında daha etkili kullanılmasını sağlamaktadır.

Barkod Numarası Nasıl Alınır

Barkod Numarası Başvurusu için firmamıza ulaşarak gerekli evrakları temin edebilirsiniz. Bu evrakların ilgili yerlerini doldurup, barkod numarası ücretinizi size verilecek olan hesap numaralarına yatırarak dekont ile birlikte evrak asıllarını posta veya elden firmamıza iletmeniz yeterli olacaktır. Barkod Numarası alabilmeniz için Ticaret Odası veya Esnaf ve Sanatkarlar Odası kaydınızın olması zorunludur.

Anlam Patent İletişim

Barkod Yıllık Aidat

Barkod numaları tahsis edildekten sonra yıllık olarak Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Kurumu'na YILLIK Aidat ödenmektedir. Barkod yıllık aidat ücretleri firmamızdan bağımsız olarak TOBB tarafından sizlere tebliğ edilmektedir. 

Barkod Numarası Ne İşe Yarar

» Zincir marketlerde ürünlerinizi satabilirsiniz.
» Online satış sitelerinde ürünlerinizi satabilirsiniz. (Amazon, N11, GittiGidiyor, Trendyol)
» Marketlerde zorunlu olan paralı poşet uygulamasında poşetlerinizi fişe ekleyebilirsiniz.
» Mağazada veya depoda ürünlerin stok durumları kolayca izlenebilir.
» Ürün stoklarınızı ve maliyeti anlık olarak takip edebilirsiniz.

Barkod Başvurusu

Barkod Numarası Başvurusunda bulunmak için hemen firmamızı 0216 533 47 33 arayabilir veya aşağıda bulunan BARKOD NUMARASI KAYIT yazısına tıklayarak online başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Anlam Patent İletişim

Barkod Numarası Alma