Loading...
Gönderiliyor...
MARKA SORGULAMA TALEBİ
* Tescil ettirmek istediğiniz markanın güncel durumunu detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Epats Marka Başvuru

Epats Marka Tescili

 

Epats Nedir

Epats sistemi Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından sağlanan online Marka - Tasarım - Patent/Faydalı Model Başvurularının yapılabilmesi için resmi platformdur. Bu platform üzerinden Resmi Patent Ofisleri tescil işlemleri yapmaktadır. Resmi patent ofisleri dışında yapılan başvuru işlemleri hatalı ve eksik olmasından dolayı ret edilmektedir.

Epats Marka Başvurusu

Anlam Patent firması Türk Patent ve Marka Kurumu siciline kayıtlı resmi patent ofisi olup, Marka Tescili - Tasarım Tescili - Patent / Faydalı Model tescil başvurularınızın yapılarak sonuçlanması ve  takip edilebilmesi için hizmet vermektedir. Epats marka tescil başvurusu için Sınai Mülkiyet Kanunu'na başvuru yapılması gereklidir. Örnekle anlatmak gerekirse; her davada zorunlu olmasada Avukat ile  yol almak, her zaman gerekmesede Mali Müşavir ile yol almak sizleri hızlı olarak doğruya götürebilen tercihlerdir. Dolayısıyla EPATS MARKA BAŞVURUSU'nun online olarak herkese açık olması, herkesin bu işlemi yapabileceği anlamına gelmemektedir. 

Epats Marka Tescili

Epats üzerinden marka tescili ve diğer tescil işlemlerinizi yapmakta resmen yetkili olan patent ofisimiz ile iletişime geçmek veya marka tesciliniz ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz aşağıdaki linke tıklayabilir veya bizleri arayabilirsiniz.

»​ MARKA ARAŞTIRMASI VE BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ 

Anlam Patent İletişim